WhatsApp
Yükleniyor...

Nalport elektrikli el aletleri

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Nalport elektrikli el aletleri
11 Şubat 2022, 20:35 Yorum Okuma

1986 yılında İsmail Arslan tarafından Serdar Mahrukat adı altında katı yakıt ticareti yapmak amacıyla kurulan ve çevresinde gelişen yapılaşmayla birlikte kısa zaman içinde yapı malzemeleri perakende sektöründede kendini gösteren Serdar Mahrukat 2010 yılında ise İsmail Arslan Ltd. Şti. olarak değişen firma adıyla birlikte dahada gelişen ticari yapısıyla inşaat ve inşaat malzemeleri sektöründe bayilikler alarak toptan ve perakende hizmeti veren şirketimiz kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

https://nalport.com/elektrikli-el-aletleri

34 yıllık ticari bilgi birikimiyle 01.01.2020 tarihinde hayata geçirilen www.nalport.com ile e-ticaret hayatımıza başladık. Reel ticarette olan bölgesel başarımızı sanal ortamda ülke çapında göstermek için var gücümüzle çalışmaktayız.

https://nalport.com/boyalar

hırdavat, iç cephe boya, dış cephe boya, hobi boyası, şarjlı matkap, merdiven, tavan boyası, kaynak makinası, marshall boya, polisan, nippon paint, nippon boya, çim biçme makinası, hilti ,taşlama, max extra, zımpara makinası, kompresör, conkratos, parlak dış cephe boyası, duvar kağıdı, hobi ürünleri, banyo aksesuarları, basınçlı yıkama makinası, duş sistemleri

Okuyucu Yorumları

Yorum